Пятов: матчі з Фінляндією ми не мали права на помилку

Разом з Олександром Петраковим участь у прес-конференції після поєдинку з Фінляндією взяв капітан збірної України Андрій Пятов, для якого цей матч став ювілейним, 100-м за національну команду.

— Із цих 100 матчів за збірну, можливо, якийсь є особливим, таким, що запамятався найбільше?

— Для мене кожна наступна гра — особлива. Таким був і цей поєдинок, із Фінляндією, в якому ми не мали права на помилку. Ми не думали про наступного суперника, нам треба було здобувати три очки, щоб зберегти шанси на путівку на чемпіонат світу. Дуже приємно, що мені вдалося зіграти стільки матчів, я навіть не мріяв про це 2007 року, коли розпочинав виступи за національну команду. Завдяки підтримці партнерів та довірі тренерів я досяг такої позначки.

— У сьогоднішній грі були два важливі моменти — за рахунку 0:0 та 2:1, коли ви здійснили сейви. Можете проаналізувати ці епізоди?

— Я не розбираю свої ігри, для цього є тренери, головне для мене — результат команди. У цій грі в моіх діях теж можна знайти чимало недоліків. Є тренер воротарів збірної В’ячеслав Кернозенко, ми все розберемо. Ми всі віддаємося на полі.