Українці отримали можливість відстежувати всі вільні номерні знаки для авто

На сайті ГСЦ МВС запрацював ще один сервіс «Наявність номерних знаків». Finance.ua, як портал, що дбає про ваші фінанси, дізнався, що він надає можливість дізнатися онлайн про усі доступні для закріплення номерні знаки в усіх сервісних центрах МВС та знайти серед них найкращий для свого авто.

В Головному сервісному центрі МВС пояснюють, що сервіс, який функціонував раніше, дозволяв шукати номерні знаки лише з категорії «платних», відтепер у вільному доступі є абсолютно всі наявні в сервісних центрах МВС номерні знаки.

Є два варіанти алгоритму пошуку вільного номерного знаку:

«Наявність в області» — обравши цей критерій пошуку, можна дізнатися про всі номерні знаки, наявні в сервісних центрах МВС та ЦНАПах конкретного регіону, із зазначенням їх вартості та сервісних центрів МВС, де вони є на цей час. Вказавши у полі «Пошук» номер сервісного центру МВС, можна побачити усі номерні знаки, наявні саме в ньому;
«Числова комбінація» — за допомогою цього критерію можна легко знайти комбінацію цифр номерного знаку серед усіх сервісних центрів МВС та ЦНАПів.
«Перелік наявних номерних знаків оновлюється в режимі реального часу, тобто, після закріплення номерний знак не відображатиметься. У функціоналі номерні знаки не бронюються. Тому, збираючись до сервісного центру МВС, краще обирати декілька прийнятних варіантів комбінацій, наявних у ньому», — пояснили в МВС.

  • на сайті ГСЦ МВС також працює інформаційний онлайн сервіс «Калькулятор вартості реєстрації ТЗ» та сервіси з онлайн перевірки документів, зокрема посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію та свідоцтва ДОПНВ про підготовку водія;
  • сервіс перевірки наявності номерного знаку по Україні шукайте тут.