Микола Кукуріка звернувся до Харківської МВК з відмовою від участі у передвиборчих перегонах.

У Харкові кандидат у мери Харкова Микола Кукуріка звернувся до міської виборчої комісії з відмовою від участі у передвиборчих перегонах.

Голова Партії Пенсіонерів України висувався як самовисуванець.

Про це повідомило видання Kharkiv Today.

Микола Кукрика передумав брати участь у вборах
58-річний Кукуріка став депутатом міської ради Харкова з 6-ї спроби. Такі дані наводить громадська організація “Чесно”. Внесені як застава кошти в розмірі 271 тисяча 659 грн йому не повернуть.

Вибори мера Харкова 2021
Самовисуванець депутат облради від “опозиційної платформи – за життя” Валерій Говоров подав заяву до міськвиборчкому від відмови балотуватися на виборах мера Харкова. Звернення Говорова розглядалося комісією 7 жовтня.
Центральна виборча комісія затвердила Календарний план позачергових виборів. Голосування намічено на 31 Жовтня. Передвиборча кампанія розпочалася 11 вересня.
У передвиборчих перегонах взяли участь самовисуванці Дмитро Маринин, Михайло Добкін, Валерій Говоров, Олександр Кондрусик, Костянтин Немічев, Микола Кукуріка, а також представник “Партії Шарія” Володимир Плетньов. У комісії перебували на розгляді документи Аліни Мустафаєвої. Також міськвиборчком зареєстрував Ігоря Терехова від Партії “Блок Кернеса – успішний Харків”.