МЗС України працює над затриманням розшукуваної за держзраду Наталії Поклонської

МЗС України вже працює над затриманням розшукуваної за держзраду Наталії Поклонської, яку президент Росії призначив послом в африканській острівній державі Кабо-Верде.

Про це в середу, 13 жовтня, сказав представник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

“Колишня прокурор російської окупаційної адміністрації в Криму розшукується за державну зраду проти нашої держави. Вона перебуває під санкціями України, ЄС, США, Канади та Японії. Сховатися не вийде навіть в Африці”, – заявив він.

При цьому Ніколенко зазначив, що українське МЗС вже підняло перед урядом Кабо-Верде питання злочинної діяльності Поклонської.

Протягом лютого – березня 2014 року, перебуваючи в Криму, Поклонська сприяла анексії півострова. Вона також фігурує ще в декількох справах, у тому числі, у справі “кримських терористів”, за якою вирок свого часу отримав режисер Олег Сенцов.

Після анексії Поклонська отримала посаду “прокурора” Криму, а потім стала депутатом Державної думи РФ від партії Единая Россия.

Путін відправив Поклонську послом у Кабо-Верде. Вона вже пройшла стажування в МЗС Росії і курси в дипломатичній академії, а також зібрала всю інформацію про країну, де буде працювати. Як відомо, Кабо-Верде розташоване на островах Зеленого Мису в Атлантичному океані за 600 кілометрів від узбережжя Африки.