СБУ затримала злочинців, які переховувалися під іменами загиблих військових (відео)

СБУ затримала трьох членів злочинного угруповання, які майже 5 років переховувалися від правоохоронців.

Як повідомляється на сайті СБУ, співробітники спецслужби провели спецоперацію, внаслідок якої затримали трьох осіб, котрі у 2016 році здійснили серію нападів на філіали банків та інкасаторські автомобілі в Запоріжжі.

Весь цей час вони переховувалися від слідства та вчиняли тяжкі злочини майнового характеру, зокрема, заволодіння транспортними засобами та іншим майном. Наразі ці правопорушення розслідуються органами Нацполіції.

За отриманими даними СБУ, затримані зловмисники переховувалися на базі в Донецькій області. Цей об’єкт має особливу систему захисту та цілодобове відеоспостереження. Щоб забезпечити пересування поза межами бази, зловмисники використовували документи загиблих бійців та військовослужбовців, які звільнилися зі служби.

Члени злочинного угруповання постійно мали при собі бойову вогнепальну зброю, ручні гранати та в будь-який момент були готові вчинити збройний опір правоохоронцям.

Загалом злочинне угруповання складалося з сімох осіб. Двоє із них загинули від отриманих поранень у 2016 році, коли вчинили збройний опір правоохоронцям, а ще двоє були затримані раніше, їм обрані запобіжні заходи.

Заходи із затримання підозрюваних проводили співробітники департаменту контррозвідки СБУ, Центру спеціальних операцій “А” СБУ та слідчі Головного слідчого управління СБУ.