Фракція “Слуга народу” на засіданні 18 жовтня розгляне питання про кадрові ротації в Кабміні, – Стефанчук

Депутатська фракція “Слуга народу” планує на своєму засіданні в понеділок, 18 жовтня, розглянути питання про можливі кадрові ротації в Кабінеті міністрів України.

Як передає Інтерфакс-Україна, про це повідомив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук в ефірі телеканалу “Інтер”.

“Безумовно, завтра (18 жовтня – ред) буде засідання фракції партії “Слуга народу”, і будуть вирішуватися, в тому числі, і кадрові питання. Але ми розуміємо, що для того, щоб вони потрапили в зал (пленарних засідань – ред) , має пройти час. Я просто можу сказати, що на цьому тижні (мова йде про майбутньому пленарному тижні 19-22 жовтня – ред) кадрових питань не буде, а вже за результатами проведення фракції ми будемо вирішувати, які кадрові питання будуть вноситися в зал і який щодо них буде позиція парламенту”, – сказав спікер.

Разом з тим він не став називати прізвищ міністрів, які можуть піти у відставку. “Це велика, напевно, і проблема, і радість українського народу, тому що як тільки призначають нового міністра, відразу ж йому пророкують, що через пару днів його звільнятимуть. Я, все-таки, рекомендував би дочекатися політичного рішення”, – підкреслив Стефанчук.

За його словами, президент України Володимир Зеленський не планує брати участь в засіданні фракції “Слуга народу” в понеділок.

Крім цього, він зазначив, що фракція планує розглянути питання, що передбачаються порядком денним на найближчий пленарний тиждень, в тому числі щодо законопроекту про приведення діяльності Національного антикорупційного бюро України у відповідність з Конституцією і щодо Національного банку України.