Окупаційні війська провели в анексованому Криму командно-штабні навчання

Російські військові провели в анексованому Криму на полігоні Опук командно-штабні навчання з оборони узбережжя при висадці морського десанту.

Про це повідомляє Міноборони РФ у вівторок, 19 жовтня.

“У рамках навчання підрозділи морської піхоти Чорноморського флоту на БТР-82А під прикриттям авіації та корабельних сил флоту здійснили висадку з великих десантних кораблів, провели бій за висадку десанту, зайняли прибережну ділянку і висунулися вглиб позицій умовного противника”, – йдеться в повідомленні.

У свою чергу підрозділи з’єднання берегової оборони ЧФ, а також танкові, артилерійські і мотострілецькі підрозділи загальновійськової армії ПВО, застосувавши ракетні та артилерійські підрозділи, здійснили придушення корабельної артилерії і завдали удару по учасниках десанту.

На завершальному етапі учасники навчання відпрацювали дії щодо зміни вогневих позицій, перегрупування ракетних, артилерійських і танкових підрозділів під прикриттям аерозольного маскування.

Напередодні повідомлялося, що Росія провела масову висадку десанту в Криму у рамках командно-штабних навчань. Всього залучено близько 8 тисяч військовослужбовців, задіяно близько 350 одиниць озброєння і військової техніки військ ПВО, сил Чорноморського флоту РФ і Каспійської флотилії.