На Тернопільщині посилили карантинні обмеження

На Тернопільщині відсьогодні, 21 жовтня, через зростання рівня захворюваності на COVID-19 посилили карантинні обмеження.

Як повідомляє прес-служба Тернопільської облдержадміністрації, відповідне рішення ухвалили вчора під час позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС.

“З 00:00 21 жовтня розпочнуть діяти нові карантинні обмеження. Зокрема, буде забороне функціонування закладів громадського харчування, спортивних залів, продовольчих і непродовольчих ринків, крамниць, державних структур, а також проведення масових заходів у разі відсутності 100% вакцинації або негативного ПЛР-тесту на COVID-19, зробленого не більше як за 72 години чи експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу не більше як 42 години або документ від лікаря щодо протипоказань вакцинації у працівників та відвідувачів закладів”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ці правила стосуються і міжрегіональних перевезень пасажирів.

Дотримання карантинних вимог перевірятимуть мобільні групи, до складу яких увійдуть представники поліції, Держпродспоживслужби, ДУ “Тернопільський ОЦКПХ МОЗ України” і працівники органів місцевого самоврядування.

Станом на сьогодні Тернопільська область віднесена до “помаранчевого” рівня епіднебезпеки поширення COVID-19.