У Дніпрі викрили схему встановлення вживаних деталей на бойову техніку для ООС під виглядом нових

Правоохоронці в Дніпропетровській області викрили посадових осіб приватного підприємства, які налагодили схему привласнення бюджетних коштів, виділених на ремонт та обслуговування військової техніки, повідомляє прес-служба Офісу генерального прокурора.

“За даними слідства, підприємство стало переможцем тендерних торгів на ремонт військової техніки, загальна сума якого становить 58 млн грн. При цьому тендерна документація містила недостовірні відомості про нібито наявні дозволи, приміщення, а також матеріально-технічну базу для проведення таких робіт”, – зазначається у повідомленні.

Використовуючи орендоване приміщення, співробітники підприємства розбирали вживану техніку на деталі, які реставрували та встановлювали на бойову техніку під виглядом нових. З метою легалізації своїх дій вони укладали фіктивні угоди про нібито постачання нових запчастин із підконтрольними суб’єктами підприємницької діяльності. Надалі відремонтована у такий спосіб техніка прямувала до зони проведення ООС.

Правоохоронцями проведено низку обшуків у приміщеннях підприємства та військового представництва, під час яких вилучено документацію, військову техніку, автомобілі тощо.

Досудове розслідування триває.