Саакашвілі зробили переливання крові

Колишньому президенту Грузії Михайлу Саакашвілі напередодні пізно ввечері лікарі провели процедуру переливання крові, і стан його здоров’я стабілізувався, повідомив в суботу журналістам особистий лікар екс-президента Ніколоз Кипшидзе.

“Один з параметрів аналізу крові у Саакашвілі був поганим, тому місцеві тюремні лікарі і бригада з реанімобіля допомогли зробити переливання, після чого стан Саакашвілі стабілізувався”, – сказав Кипшидзе.

Він вважає, що Саакашвілі необхідно госпіталізувати в міську клініку під спостереження лікарів, так як “криза може повторитися, а в тюремній лікарні впоратися буде складно”.

“Зараз стан здоров’я Саакашвілі задовільний, краще, ніж було вчора”, – сказав Кипшидзе.

Громадянин України Саакашвілі таємно прибув до Грузії 29 вересня. 1 жовтня він був затриманий в Тбілісі і в той же день оголосив голодування. В даний час Саакашвілі перебуває у в’язниці в місті Руставі.

У Грузії Саакашвілі проходить за кількома кримінальними справами. Представники грузинської влади неодноразово заявляли, що затримають його відразу, як тільки він перейде кордон. Своє затримання Саакашвілі вважає незаконним, а звинувачення на його адресу сфальсифікованими.