Микола Васильков розповів, кого Петраков викликав до збірної України

Руслан Маліновський і Денис Гармаш повертаються до збірної. Чому так вирішив Олександр Петраков? Кого ще могли би викликати до національної команди, розповідає журналіст Микола Васильков.

Чому Андрій Пятов хоче тренуватися з жіночою збірною? Та як виграти нову книжку Андрія Шевченка? Все це, а також коментарі Ігора Йовичевича, Фоззі, В’ячеслава Шевчука, Максима Калиниченка, Анатолія Конькова та Артема Яшкіна в новому випуску vZbirna!

00:38 – Потенційні суперники збірної у Лізі Націй 00:58 – 4 країни з якими ніколи не грала наша збірна. 01:30 – Шанси України у матчі з Боснією. Говорить Фоззі. 04:39 – Чим “Дніпро-1” схожий на збірну України? Пояснює Ігор Йовичевич. 06:32 – Петраков на Боснію обере стиль Шевченка? 07:30 – Конкурс. Вгадай рахунок та виграй автобіографію Шевченка. 08:25 – “Гармаш – не гравець стартового складу”? 09:00 – Соцмережевий конфлікт Конькова та Калиниченка. 13:19 – Поза увагою Петракова. Альтернативна версія збірної. 16:45 – Ще один конкурс. Приз – програмка з автографом. 17:45 – Пятов – на щастя. Як Андрій став фартовим для жіночої збірної.