У Судані до 30 жовтня зупинили роботу аеропорту Хартума

Управління цивільної авіації Судану у вівторок ухвалило рішення до 30 жовтня призупинити виконання всіх рейсів з аеропорту Хартума та у зворотному напрямку, повідомляють західні ЗМІ.

“Всі рейси, що прямують в аеропорт Хартума, і рейси, що вирушають з нього, призупинені до 30 жовтня через ситуацію в країні”, – наводять ЗМІ слова голови Управління цивільної авіації Ібрагіма Адлана.

Суданські військові в ніч на понеділок затримали низку міністрів перехідного уряду, зокрема тимчасового прем’єр-міністра Абдаллу Хамдока. Генерал суданської армії Абдель Фаттах аль-Бурхан заявив про введення в країні режиму надзвичайного стану, розпуск кабінету міністрів та суверенної ради, і про намір сформувати відповідальний уряд. За його словами, армію втрутитися у ситуацію змусили недавні тертя між політичними силами у країні.

У відповідь на заклик Хамдока виступити із мирними протестами на вулицях столиці країни Хартума розпочалися протестні акції. Коли протестувальники спробували наблизитись до штаб-квартири суданської армії, військові відкрили вогонь – є жертви та поранені.

З серпня 2019 року Суданом керувала перехідна військово-цивільна адміністрація.