Російський “суд” засудив кримських татар до строків від 12 до 17 років колонії

Російський суд засудив фігурантів третьої Бахчисарайської групи “справи Хізб ут-Тахрір” до строків від 12 до 17 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

Як повідомляє Громадське об’єднання “Кримська солідарність”, сьогодні в Південному окружному військовому суді в Ростові-на-Дону оголосили вирок кримським татарам.

Колегія з трьох суддів встала на бік звинувачення, засудивши кримських татар на строк від 12 до 17 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

Так, Сейтумеру Сейтумерову призначено 17 років позбавлення волі в колонії суворого режиму з відбуванням перших 3 років і 6 місяців у в’язниці.

Осману Сейтумерову – 14 років позбавлення волі в колонії суворого режиму з відбуванням перших 3 років і 6 місяців у в’язниці.

Рустему Сейтмеметову – 13 років позбавлення волі в колонії суворого режиму з відбуванням перших 3 років і 6 місяців у в’язниці.

Амету Сулейманову – 12 років позбавлення волі в колонії суворого режиму з відбуванням перших 3 років і 6 місяців у в’язниці.

Також їм призначено обмеження волі після звільнення – Сейтумеру Сейтумерову – 1 рік і 6 місяців, іншим – 1 рік.

Дані обмеження означають відсутність можливості виїхати за межі муніципалітету, змінювати місце проживання і роботи без повідомлення спеціальних органів.