В Україні вперше запустять серійне виробництво боєприпасів для гранатометів

Шосткинський завод “Імпульс”, що входить до складу державного концерну “Укроборонпром”, розгорне перше в історії незалежної України серійне виробництво боєприпасів для підствольних та автоматичних гранатометів.

Нове виробництво стало результатом державно-приватного партнерства з ТОВ “Спеціальне конструкторське бюро “Вектор-В”, якому належить розробка цього боєприпасу, повідомили в “Укроборонпромі”.

Постановка цього серійного виробництва знаменує початок відновлення боєприпасної галузі, зазначив гендиректор концерну Юрій Гусєв.

“Шосткінський завод “Імпульс” має всі необхідні можливості й компетенції для виробництва та доводить свою здатність забезпечити критичну потребу війська в боєприпасах. Ми прагнемо також досягти провідних позицій нашої держави на світових ринках озброєння і військової техніки”, – сказав Гусєв.

“Укроборонпром” додав, що компанія “СКБ “Вектор-В” пройшла повний цикл державних випробувань ВОГ-17В. При цьому саму розробку та весь цикл держвипробувань боєприпасу товариство провело за власні обігові кошти без залучення державного фінансування, однак з використанням науково-виробничого потенціалу ДП “Шосткинський завод “Імпульс”.

“Таким чином Україна стає однією з 12 країн світу, які мають замкнутий цикл виробництва боєприпасів для ведення ближнього бою, а також це знаменує початок відновлення боєприпасної галузі України”, – йдеться в повідомленні.