“Зеніт” програв “Ювентусу” в Лізі чемпіонів

У вівторок, 2 листопада, «Зеніт» зазнав поразки від «Ювентуса» у матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. Гра пройшла у Турині та завершилася з рахунком 4:2 на користь господарів поля.

Після першого тайму рахунок дорівнював — 1:1. На 11-й хвилині Пауло Дібала вивів “Юве” вперед, а в середині першого тайму захисник “Юве” Леонардо Бонуччі зрізав м’яч у власні ворота.

У другому таймі “Ювентус” забив “Зеніту” три голи. На 58-й хвилині Дібала оформив дубль, реалізувавши пенальті. Варто зазначити, що перший 11-метровий удар форвард «Юве» не реалізував, але футболісти «Зеніту» раніше вбігли до штрафного майданчика, внаслідок чого пенальті треба було перебити. З другої спроби Дібала був точний.

На 73-й хвилині Федеріко К’єза зробив рахунок 3:1, а Альваро Мората на 82-й хвилині довів рахунок до великого – 4:1.

“Зеніт” зумів забити ще один гол у компенсований час: Сердар Азмун відзначився після подачі Артема Дзюби.

Турнірне становище у групі: “Ювентус” – 12 очок, “Челсі” – 9, “Зеніт” – 3, “Мальме” – 0.