«Манчестер Юнайтед» завдяки голу Роналду у компенсований час уникнув поразки у матчі з «Аталантою»

У Бергамо завершився матч 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. “Аталанта” приймала “Манчестер Юнайтед” і в компенсований час втратила перемогу.

Команди пішли на перерву, забивши один одному по одному разу.

На 12-й хвилині Йосип Ілічич вивів “Аталанту” вперед. Гості відігралися зусиллями Кріштіану Роналду на 45-й хвилині. На початку другої половини Дуван Сапата зробив рахунок 2:1, але гості змогли уникнути поразки. На першій компенсованій хвилині Кріштіану Роналду вразив ворота “Аталанти” (2:2).

У паралельному матчі групи F “Вільярреал” на своєму полі виграв у “Янг Бойз” (2:0). По голу забили Етьєн Капу та Арно Груневельд.

«Манчестер Юнайтед» із 7 очками очолила групу. Стільки ж очок у «Вільярреала», що йде другим. “Аталанта” з 5 очками розташувався на 3-й позиції, а “Янг Бойз” замикає турнірну таблицю з 3 очками.

У наступному турі швейцарці на своєму полі приймуть “Аталанту”, а “Манчестер Юнайтед” на виїзді зіграє проти “Вільярреала”. Ігри відбудуться 23 листопада.