У Лондоні виставили на продаж прикраси дружини Наполеона Бонапарта

Аукціон Sotheby’s представить до уваги своїх клієнтів унікальні прикраси дружини Наполеона Бонапарта – Жозефіни Богарне.

Як повідомляється в Instagram аукціонного дому, торги відбудуться у листопаді.

На продаж буде виставлено дві діадеми, виконані в антично-французькому стилі того часу, що є частиною набору. В аукціонному домі за них планують отримати 410-690 тисяч доларів.

Експерти вважають, що тіари були виготовлені в Парижі у 1808 році. Виріб прикрашений камеями – символами героїзму, вірності та любові.

“Імператриця Жозефіна зробила набагато більше, ніж зібрала колекцію старожитностей. Вона була першою, хто поєднував камеї та інталії з поширеними на той час перлами та діамантами, започаткувавши моду на неокласику, яка охопила Париж, а потім і весь світ”, – зазначив глава ювелірного. відділу Sotheby’s у Лондоні Крістіан Споффорт.

Також відомо, що перша діадема виготовлена ​​із золота та прикрашена блакитною емаллю та сердоліком. А друга – також золота, але вкрита емаллю і прикрашена п’ятьма овальними камеями з твердого каменю, що зображають Зевса, Діоніса, Медузу, Пана та Гайю.