«Аякс» у більшості вирвав перемогу у «Боруссії», «Спортінг» забив 4 м’ячі без відповіді «Бешикташу»

Дортмундська “Боруссія” на своєму полі зазнала поразки від амстердамського “Аякса” у матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів (1:3).

На 29-й хвилині пряму червону картку отримав центральний захисник господарів Матс Хуммельс. Однак, у меншості, дортмундці зуміли вийти вперед завдяки голу Марко Ройса з пенальті на 37-й хвилині. “Аякс” зумів вирвати перемогу у другому таймі зустрічі. Голами відзначилися Душан Тадіч (72-а хвилина), Себастьян Алле (83) та Деві Классен (90+3).

У паралельному матчі групи C «Спортінг» здобув розгромну перемогу над «Бешикташем». Педру Гонсалвеш оформив дубль, забивши з гри та реалізувавши 11-метровий, ще по одному голу на рахунку Жоау Паулінью та Пабло Сарабії. На 90-й хвилині червону картку отримав хавбек турецького клубу Соуза.

«Аякс» із 12 очками достроково вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів. “Борусія” з 6 балами розташувалася на 2-му місці, випереджаючи “Спортінг” за додатковими показниками. «Бешикташ» не набрав жодного очка і втратив шанси на плей-офф ЛЧ.