Влада Харкова та Черкас прийняла рішення відновити очне навчання у школах

Влада Харкова та Черкас прийняла рішення відновити очне навчання у школах. Вже з 8 листопада за парти повернуться учні з 1 по 11 класи.

Як повідомляє у п’ятницю, 5 листопада, видання Місто Х із посиланням на директора Департаменту освіти міськради Харкова Ольгу Деменко, тритижневі канікули закінчуються.

“З наступного тижня, з понеділка, школярі Харкова – з 1 по 11 класи – навчаються у стаціонарному режимі”, – сказала вона.

Така сама ситуація і в Черкасах, де після довгих канікул навчання у школах відновлюється у звичайному режимі без переходу на дистанційну форму, написала у Facebook заступник міського голови Анастасія Чубіна.

“Поки епідситуація в місті дозволяє нам не вживати більш жорстких заходів і не переводити дітей на онлайн навчання”, – написала вона у соцмережі.

Чиновниця зазначила, що у Черкасах 95,6% працівників освітньої галузі повністю завершили курс вакцинації чи мають відповідну довідку про одужання від коронавірусу.

В Україні дистанційно працюють 6 тисяч шкіл. Навчальні установи не працюють у очному режимі, тому що персонал достатньою мірою не вакцинований від коронавірусу. Найгірша ситуація у Львівській, Дніпропетровській та Івано-Франківській областях.