Динамо сенсаційно програло Ворсклі

“Динамо” поступилося “Ворсклі” в центральному поєдинку 14-го туру української Прем’єр-ліги. Зустріч на НСК “Олімпійський” у Києві завершилася несподіваною перемогою полтавців – 2:1.

Підопічні Юрія Максимова відкрили рахунок на 34-й хвилині. Бразилець Ранжел головою прицільно пробив у дальній кут після навісу Олів’є Тіля зі штрафного.

У другому таймі “біло-сині” намагалися відігратися, але лише пропустили другий м’яч. На 74-й хвилині капітан господарів Сергій Сидорчук заблокував суперника у власному штрафному – арбітр після перегляду відеоповтору (VAR) призначив пенальті.

Олів’є Тіль бездоганно виконав 11-метровий, пробивши у нижній кут – Георгій Бущан вгадав напрямок удару, але не дотягнувся до м’яча.

Завершували поєдинок полтавці в меншості. Данило Кравчук, який вийшов на заміну, за дві хвилини примудрився заробити дві жовті картки в був вилучений з поля. Незважаючи чисельну меншість, команда Юрія Максимова втримала перемогу – у компенсований час дебютний гол за “Динамо” забив бразилець Вітінью, але на більше у киян вже не вистачило часу.

Це перша поразка “Динамо” в поточному розіграші УПЛ. “Біло-сині” (35 очок) продовжують лідирувати в турнірній таблиці, випереджаючи “Шахтар” на три бали. “Гірники” мають шанс вийти на перше місце, якщо 7 листопада обіграють “Колос”.

“Ворскла” (28 пунктів) піднялася на третю сходинку.

У наступному турі УПЛ, який відбудеться вже після паузи на ігри національних збірних, “Динамо” 19 листопада в Одесі зустрінеться з “Чорноморцем”, а “Ворскла” 21 листопада в Полтаві прийме “Маріуполь”.

«Динамо» Київ – «Ворскла» – 1:2

Витиньо, 90+5 – Рангел, 34, Тілль , 74 (пен.)

Забарний, 33, Сидорчук, 45+2 – Тамм, 18, Пуцлін, 31, Кравчук, 78, Кушніренко, 90+6, Амількар, 90+6

Кравчук, 80 (друге попередження)

«Динамо» Київ: Бущан – Караваєв, Кендзьора, Забарний, Тимчик – Сидорчук – Де Пена (Вітіньо, 55), Буяльський, Шапаренко, Циганков – Рамірес (Гармаш, 46).

«Ворскла»: Різник – Якубу (Кушніренко, 85), Яворський, Тамм, Пердута – Кане, Челядін (Кравчук, 68), Пуцлін, Тілль – Степанюк – Рангел (Амількар, 90).

Арбітр: Юрій Іванов (Макіївка).

Стадіон: НСК «Олімпійський» (Київ).