В Україні за рік автофіксації порушень ПДР стало на 65% менше

На дорогах України протягом року на 65% знизилася кількість ДТП. Така статистика зареєстрована у тих місцях, де встановлені камери автоматичної фіксації порушення правил дорожнього руху.

Про це написав перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у Facebook.

“Впровадження системи автоматичної фіксації порушень ПДР має значний вплив на зниження рівня аварійності, зменшення тяжких наслідків ДТП та слугує превенцією щодо недопущення порушень ПДР. За рік роботи системи кількість ДТП із загиблими та/або травмованими у місцях, де встановлені камери автоматичної фіксації, знизилась майже на 65% (це у порівнянні з середнім показником за минулі три роки (з 123 до 44)”, – пише Білошицький.

За його словами, зараз на дорогах країни працює 236 камер автоматичної фіксації порушень ПДР, до кінця цього року буде 270 камер.

На 2022 рік заплановано запуск ще 210 комплексів, а на 2023 рік — ще 100.

“Окрім цього, плануємо у першому кварталі 2022 року запустити тестування системи автоматичної фіксації на такі порушення ПДР, як проїзд на заборонний сигнал світлофору, порушення встановленої для транспортних засобів заборони виїзду на смугу зустрічного руху”, – підкреслив він.