Десна впевнено перемогла Львів

Чернігівська “Десна” обіграла ПФК “Львів” у поєдинку 14-го туру української Прем’єр-ліги. Матч на “Арені Львів” закінчився перемогою гостей з рахунком 2:0.

Обидва голи чернігівська команда забила в другому таймі. На 52-й хвилині “сіверян” вивів уперед Владислав Калитвинцев. А на 82-й хвилині Тарас Завійський закріпив перевагу “Десни”.

Зазначимо, що львів’яни завершували гру в меншості – у компенсований час пряму червону картку отримав Олександр Романчук.

Таким чином, підопічні Олександра Рябоконя перервали серію з п’яти матчів без перемог у Чемпіонаті України. До цього чернігівці востаннє вигравали 17 вересня в “Руха”.

“Десна” (21 очко) піднялася на сьоме місце в УПЛ. Команда Олега Дулуба залишилася на 13-й позиції, маючи 10 балів у своєму активі.

У наступному турі УПЛ, після паузи на поєдинки національних збірних, “Десна” 21 листопада прийме “Колос”, а “Львів” днем раніше вдома зустрінеться із “Зорею”.