В Офісі Зеленського заявили, що не закривала газету Kyiv Post

В Офісі президента розкритикували звинувачення на свою адресу в ситуації, що склалася довкола закриття англомовного видання Kyiv Post.

«Ми щиро та неприємно здивовані тим, як окремі політики і медійники заходилися безапеляційно винуватити в ситуації Офіс президента або навіть його особисто. Для нас сьогоднішні новини стали такою ж несподіванкою, як і для решти. Закликаємо не намагатися робити піар на проблемах авторитетного видання, а натомість брати з нього приклад – будувати собі ім’я щоденною якісною роботою», – написав у фейсбуці речник президента Сергій Никифоров, передає Радіо Свобода.

Раніше сьогодні стало відомо, що Kyiv Post зупиняє роботу після 26 років. У заяві на сайті видання вказано, що це тимчасово. Водночас, за повідомленням, головний редактор Kyiv Post Браян Боннер звільниться після закриття газети.

Власник Kyiv Post Аднан Ківан в коментарі РБК-Україна заявив, що медіа планує змінити формат і стати мультимедійним, а процес перезавантаження видання займе близько місяця.

За словами Ківана, команду Kyiv Post посилять «найкращими журналістами України, США, Канади та Європи».

Тим часом, колектив видання заявив, що власник прагне знищити незалежність Kyiv Post і позбутися «незручних, чесних та принципових журналістів».