Британія може перекинути спецназ в Україну

Великобританія готова оперативно перекинути в Україну до 600 військовослужбовців, у тому числі щонайменше 400 спецназівців.

Про це повідомило напередодні видання Mirror із посиланням на джерела.

“Оперативна група до 600 британських військовослужбовців готова бути розгорнутою в Україні на тлі побоювань, що Росія готова вторгнутися”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією видання, підрозділи SAS та парашутного полку були попереджені, що вони можуть бути відправлені до України протягом кількох годин.

Ця підготовка ведеться після того, як воєначальники та голова зовнішньої розвідки МІ-6 повідомили прем’єр-міністру, що “президент Росії Володимир Путін становить явну та реальну небезпеку для України та Заходу”.

Стверджується, що до підрозділу входять члени SAS та спеціального розвідувального полку, а також медики, інженери, зв’язківці та до 400 десантників із 16-ї десантно-штурмової бригади, що базується у місті Олдершот.

“Від 400 до 600 військовослужбовців готові. Їхнє спорядження упаковане, і вони готові відлетіти в Україну й або приземлитися, або спуститися з парашутом. Вони підготувалися для обох випадків”, – розповіло джерело.

Раніше агентство Bloomberg повідомило, що РФ знову направила танки до кордону з Україною. У Воронезьку область перекинули танки Т-80У. До цього танки та самохідки стягнули у Брянську та Курську області. Нарощування військ відбувається уночі.