В ОАСК оскаржать відсторонення від роботи невакцинованих від коронавірусу громадян

В Окружному адміністративному суді Києва (ОАСК) оскаржать відсторонення від роботи невакцинованих від коронавірусу громадян, а також перевірки сертифікатів вакцинації в громадських місцях.

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Відзначається, що зареєстровано чотири позови проти Державного космічного агентства України щодо оскарження наказів про усунення від роботи.

Крім того відкрито провадження в справі про оскарження окремих положень постанови №1236 від 9.12.20 Про встановлення карантину та введення обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Повідомляється, що позивач просить суд скасувати п.18 зазначеної постанови про надання права працівникам Нацполіції, Нацгвардії, посадовим особам, уповноважених органами місцевого самоврядування проводити на вулицях, у парках, інших громадських місцях (закладах громадського харчування, розважальних закладах, транспорті) вибіркову перевірку документів, а також документів, що підтверджують вакцинацію коронавірусу.