Бельгія зіграла внічию з Уельсом, Чехія обіграла Естонію у кваліфікації ЧС-2022

Збірна Бельгії на виїзді зіграла внічию з Уельсом у заключному турі відбірного етапу ЧС-2022 (1:1).

На гол хавбека бельгійців Кевіна Де Брейне на 12-й хвилині зустрічі господарі відповіли влучним ударом Кіффера Мура на 32-й хвилині.

У паралельному матчі групи E Чехія на своєму полі перемогла Естонію (2:0). Голами відзначилися Якуб Брабеч (59-та хвилина) та Ян Сікора (85).

Бельгія фінішувала на першому місці в групі з 20 очками та здобула пряму путівку на ЧС-2022. Уельс посів 2-у сходинку (15 очок) і зіграє у стикових матчах за право виступити у фінальній стадії турніру. Чехія, яка фінішувала на 3-й позиції (14), також зіграє у стиках завдяки своєму рейтингу у Лізі Націй. Естонія з 4 балами розташувалася на 4-му рядку. Збірна Білорусії із 3 очками замкнула турнірну таблицю групи E.