Кличко відмінив рішення про підвищення цін на проїзд

Питання перегляду тарифів на проїзд до кінця опалювального сезону не розглядатиметься. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Він зазначив, що перший заступник голови КМДА ініціював процес публічних консультацій щодо встановлення нових тарифів на проїзд у громадському транспорті Києва. Київський метрополітен та Київпастранс звернулися до КМДА з тим, що тарифи на перевезення у комунальному транспорті давно не відповідають їх собівартості.

“Щоб не підвищувати тарифи на опалення та гарячу воду для киян, міська влада вже компенсувала зі столичного бюджету понад 2 млрд. гривень. Уряд обіцяв компенсувати ці витрати, але сьогодні не виконує умов Меморандуму. І в цій ситуації Києву доводиться утримувати ціни на проїзд у киян. кілька разів нижче за їх собівартість, – написав Кличко.

За його словами, влада поставлена ​​перед вибором, чи збільшувати цифри у платіжках за комуналку, чи підвищувати плату за проїзд.

“Я розумію, наскільки чутливим є питання вартості проїзду для киян. І зазначу, що винесено його поки що тільки на обговорення. Це – проект. А не прийняте рішення”, – зазначив Кличко.