Путін звинуватив НАТО і Україну у зриві мінських домовленостей

Президент РФ Володимир Путін заявив, нібито Україна не виконує мінських домовленостей.

Про це він сказав на засіданні колегії МЗС Росії у четвер, 18 листопада.

За його словами, “Німеччина та Франція не заперечують значення мінських угод, але насправді потурають курсу Києва на демонтаж, це заводить переговори в глухий кут”.

“Західні партнери загострюють ситуацію постачанням Києву летального сучасного озброєння, проведенням провокаційних військових маневрів у Чорному морі та й в інших регіонах”, – стверджує Путін.

Крім того, Путін звинуватив НАТО у руйнуванні всіх механізмів діалогу – каже, що у відносинах з НАТО у Росії склалася “пригнічуюча ситуація”. Президент РФ звинуватив НАТО у конфронтаційному настрої та демонстративному наближенні військової інфраструктури до російських кордонів.

“Більше того, НАТО зламало всі механізми діалогу. На військову ж активність НАТО по периметру наших кордонів ми адекватно реагуватимемо”, – сказав Путін.

Нагадаємо, що раніше Путін доручив забезпечити визнання в РФ дійсними сертифікатів про походження товарів, що видаються органами та організаціями, які фактично діють на території непідконтрольного Донбасу.

Незабаром МЗС України надіслало РФ ноту протесту через указ Путіна. Указ Путіна про визнання в РФ товарів з ЛДНР розцінюється Києвом як грубе втручання у внутрішні справи України.