Фільм “Чечен” про Майдан і Донбас переміг на кінофестивалі в Нью-Йорку
Фільм “Чечен” про події на Майдані і Донбасі переміг на дев’ятому кінофестивалі документального кіно в Нью-Йорку.
Про це повідомляє режисерка фільму Беата Бубєнєц в Facebook.
“Чечен” — це історія про чеченця Руслана, який пройшовши війни в Ічкерії і Абхазії опинився на Майдані, а потім у складі батальйону “Айдар” відправився в зону АТО. Фільм вже був відзначений на фестивалі “Артдокфест-2015” як найкращий повнометражний фільм.
“Для мене “Чечен“ — це насамперед історія людини, загубленої і неприкаяної. Головний герой, чеченець Руслан, свого часу воював за незалежність Чечні від Росії, але програв цю війну і не зміг змиритися з цим. Він втратив дуже багато на війні — рідних, мрію, ту батьківщину, якою вона була для нього. І так склалося його життя, що він не може знайти собі місця в мирному житті, його душа постійно потребує боротьби та війни”, — коментує свою роботу режисер Б.Бубєнєц.
