ЗМІ: прес-секретар Камали Харріс йде у відставку

Голова відділу комунікацій віце-президента США Камали Харріс Ешлі Етьєн подала у четвер заяву про свою відставку.

Як повідомив телеканал Fox News, відставка прес-секретаря стався на тлі падіння рейтингу популярності її начальниці.

Етьєн, яка відповідала за відносини Харріс із громадськістю ще коли та була в заксобранні штату Каліфорнія, продовжить працювати до наступного місяця, після чого залишить своє робоче місце. “Ешлі – дуже цінний член команди віце-президента, яка невпинно працювала для просування цілей адміністрації США. Вона залишить робоче місце у грудні, щоб реалізувати інші свої можливості”, – наводить телеканал слова представника Білого дому.

Раніше телеканал CNN повідомляв, що Харріс та її офіс вимотані відсутністю значущої роботи та напруженими відносинами з боку офісу президента США Джо Байдена. Крім цього, рейтинг схвалення діяльності віце-президента за останніми опитуваннями опустився нижче за 30%. При цьому сама Харріс на запитання журналістів зі сміхом відкинула припущення, що їй не доручають важливих завдань, а прес-секретар Білого дому Джен Псакі, відреагувавши на публікації ЗМІ, написала у Twitter, що віце-президент є не лише “життєво важливим партнером” Байдена , але ще й є “рішучим лідером, який займається ключовими проблемами в країні”.

Як зазначає Fox News, Харріс та її команда поки що не збираються шукати заміну Етьєн, її функції виконуватимуть співробітники прес-служби, додатково найняті ще на початку осені.