В офіцера ЗСУ виявили секретні дані про ракетні арсенали – СБУ

Контррозвідка СБУ запобігла можливості передачі таємних оборонних відомостей представникам спецслужб РФ.

Викрито одного з командирів військової частини західного регіону, який збирав секретні дані про арсенали ракетного озброєння в Українці, повідомляється на сайті СБУ у п’ятницю, 19 листопада.

За даними спецслужби, під час обшуків за місцем проживання військовослужбовця вилучено ноутбук та флешку, на яких він незаконно накопичував секретні матеріали.

“Серед виявлених відомостей – закрита інформація про понад десяток баз зберігання ракет та боєприпасів Збройних сил України, секретні дані про схеми дислокації та організаційно-штатної структури арсеналів озброєння, а також укомплектованість відповідних підрозділів особовим складом та технікою”, – йдеться у повідомленні.

Наразі перевіряється причетність зловмисника до розвідувально-вибухової діяльності спецслужб РФ проти державної безпеки України.

Порушено кримінальну справу за статтею про розголошення відомостей військового характеру, що становлять державну таємницю, або втрати документів чи матеріалів, що містять такі відомості (ч.1 ст.422 КК України). Вирішується питання про повідомлення зловмиснику про підозру та обрання судом запобіжного заходу.