Суд заарештував на 2 місяці бізнесмена США Гросанса за замовлення замаху на Лещенка

Печерський районний суд столиці заарештував на 2 місяці американського бізнесмена Курта Гросанса, якого підозрюють у замовленні замаху на міністра аграрної політики Романа Лещенка.

Повідомляють “Ґрати”

За версією слідства, американець найняв колектора Дмитра Коваленка, щоб стягнути з Лещенка борг, але колектор узяв гроші і не виконав зобов’язань, тому бізнесмен вирішив його вбити.

Разом із подільницею Оленою Богач він замовив колектора кілеру, який насправді був поліцейським під прикриттям.

На початку листопада поліція інсценувала замах та вбивство колектора. Після цього американець замовив напад на міністра Лещенка.

Гросанс веде аграрний бізнес в Україні, а в 2018 році найняв топ-менеджером своєї компанії Лещенка. Згодом бізнесмен звинуватив його в розкраданні.

Другій підозрюваній Богач також обрали запобіжний захід у вигляді арешту на 2 місяці.

Богач та Гросансу оголосили підозру за 4 статтями: викрадення, вимагання, нанесення тяжких тілесних ушкоджень та замах на вбивство.

18 листопада міністр внутрішніх справ Денис Монастирський повідомив про затримання осіб, які планували замах на одного з міністрів українського уряду.
Згодом виявилося, що громадянин США і громадянка України замовили замах на міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка.
Лещенко заявив, що від початку його роботи в міністерстві до нього та членів його сімей надходило багато погроз, і цей процес він назвав “постійним”, тому указом президента Володимира Зеленського у нього є державна охорона.
17 грудня 2020 року Верховна Рада підтримала призначення голови Держгеокадастру Романа Лещенка міністром аграрної політики та продовольства України.