Будівництво автоматизованого сортувального комплексу у Дніпрі для “Укрпошти”здійснить «Гранд Імпекс»

АТ «Укрпошта» уклала угоду з компанією «Гранд Імпекс» про будівництво автоматизованого сортувального комплексу у Дніпрі.

Завершення усіх робіт зі зведення сортувального центру заплановане до кінця першого півріччя 2023 року.

Про це повідомляє пресслужба «Укрпошти».

Новий комплекс розташовуватиметься на околиці Дніпра, неподалік від місцевого аеропорту. Загальна площа земельної ділянки, на якій його збудують, становить 8,47 га.

Передбачається, що Дніпровський сортувальний комплекс стане основним центром обробки та сортування поштових відправлень для Центральної України. За попередніми підрахунками «Укрпошти», мінімальний час та обсяг обробки посилок зросте до 35 000 одиниць на годину, а письмової кореспонденції – до 15 000 листів на годину. Це, кажуть у компанії, дозволить значно скоротити строки доставки та підвищити якість послуг.

«Цей комплекс – частина великого проєкту нової логістичної мережі «Укрпошти». Ми вже уклали угоди на будівництво подібних хабів у Києві та Львові, на черзі інші регіони. В комплексі це дозволить «Укрпошті» вийти на більш високий рівень якості доставки завдяки повній автоматизації процесів», – зазначив генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

На 24 000 кв. м передбачені зони з приймання, обробки, сортування преси, листів, відправлень і кур’єрської доставки. Планується, що сортувальний центр працюватиме в режимі 24/7, завдяки чому можна буде скоротити час обробки до трьох-п’яти годин.

Підрядника на будівництво сортувального центру обрали через систему електронних закупівель ProZorro. За умовами тендера, проєкт обійдеться в $49 млн з ПДВ. «Укрпошта» та переможець торгів укладають договір оренди на вісім років із можливістю купівлі-продажу протягом цього терміну.

Раніше «Укрпошта» підписала угоду на будівництво сортувального центру під Львовом – будівництво планують закінчити до кінця 2023 року.