“Манчестер Сіті” обіграв “ПСЖ” і закріпився на 1-му місці в групі А Ліги чемпіонів

У Манчестері завершився матч 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів між “Манчестер Сіті” та “ПСЖ”. Парижани першими відкрили рахунок, але за підсумками поступилися (1:2).

Усі три голи було забито у другому таймі. На 50-й хвилині Кіліан Мбаппе вивів «ПСЖ» уперед. Через 13 хвилин Рахім Стерлінг відновив рівність на табло, а Ґабріел Жезус на 76-й хвилині приніс манкуніанцям перемогу (2:1).

У паралельному матчі “РБ Лейпциг” розгромив “Брюгге” (5:0) і зберігає шанси на потрапляння до плей-офф Ліги Європи. Чотири м’ячі німці забили у першому таймі. Дубль на рахунку Еміль Форсберг.

Турнірне становище у групі після 5 турів: “Манчестер Сіті” – 12 очок, “ПСЖ” – 8, “РБ Лейпциг” – 4, “Брюгге” – 4.