У США заявили, що готові до низки непередбачуваних обставин у разі вторгнення РФ до України

Представник Держдепу США Нед Прайс запевнив журналістів, які поцікавилися, як саме Вашингтон діятиме у випадку широкомасштабного вторгнення Росії в Україну, що Сполучені Штати “готові до низки непередбачуваних обставин”.

Про це він заявив на брифінгу 23 листопада, йдеться на сайті відомства.

Перед цим Нед Прайс зазначив, що США “не знають намірів Росії”: “Ми не знаємо, що можуть планувати Володимир Путін і Кремль”.

Тоді Прайсу поставили уточнювальне запитання, чи означає це, що у Вашингтона немає сценаріїв, як діяти у випадку нападу Росії на Україну. Той це заперечив.

“Ми готові до низки непередбачуваних обставин. Зрозумійте, рівень деталізації, який я вам тут пропоную, відповідає тому, що ми обговорюємо у приватному порядку, але буде не такий широкий. І вже точно не такий широкий, як приватні консультації з нашими європейськими союзниками, з нашими українськими партнерами. Ці консультації тривають”, – відповів Прайс.

Представник Держдепу запевнив, що США надали Україні детальну інформацію щодо переміщення військ Росії.

“І ми продовжуємо не тільки ділитися інформацією, а й готуватися до низки непередбачуваних обставин. Можу вас запевнити, що ми цим і займаємося”, – сказав Прайс.