Львівщину залишили у «червоній» зоні на прохання ОДА

Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА направив клопотання до державної комісії ТЕБ і НС, щоб область і надалі залишалася в червоній зоні, оскільки епідемічна ситуація наразі ще не до кінця стабільна.

Про це на брифінгу повідомив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

«Питання про вихід Львівщини з червоної зони було на порядку денному позачергової державної комісії ТЕБ і НС, але враховуючи те, що наші показники хоч дійсно стали кращими і дозволяють нам виходити з цієї зони, проте ми маємо повільні тенденції і ризики, що при виході саме зараз можуть статися погіршення. Тому прийняте рішення, що наша область залишається в червоній зоні на прохання безпосередньо Львівської державної адміністрації», – сказав Чемерис, пише Укрінформ.

За його словами, до цього питання в разі стабільної ситуації державна комісія ТЕБ і НС зможе повернутися наступного тижня.

Львівщина потрапила у червону карантинну зону 30 жовтня. Згідно з карантинними обмеженнями, роботу і відвідування громадських закладів дозволили лише повністю вакцинованим або за наявності негативного ПЛР-тесту. А з 22 листопада такі ж правила ввели й на проїзд у приміському громадському транспорті.

Як повідомлялося, за увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 206 436 осіб (з них за минулу добу – 1048) Померлих – 5359 людей. Одужали від коронавірусної інфекції – 174 411 осіб.