Визначився ще один чвертьфіналіст Кубка України з футболу

“Дніпро-1” став останнім учасником чвертьфіналу Кубка України сезону-2021/22. У перенесеному поєдинку 1/8 фіналу команда Ігоря Йовічевича обіграла черкаський ЛНЗ – 2:0.

Зустріч повинна була відбутися наприкінці жовтня у Черкасах, але була відкладена через спалах COVID-19 у черкаському клубі. Пізніше команди вирішили зіграти матч 1 грудня на “Дніпро-Арені”.

Дніпровський клуб відкрив рахунок на 18-й хвилині зусиллями Олександра Піхальонка. А на початку другого тайму Ігор Когут зміцнив перевагу господарів поля. Більше голів команди не забивали.

До чвертьфіналу Кубка України раніше пробилися Динамо, Шахтар, Зоря, Ворскла, Олександрія, ПФК Львів та Металіст.

Кубок України. 1/8 фіналу

ЛНЗ – Дніпро-1 – 0:2 (0:1)

Голи: Піхальонок, 18, Когут, 53

Матчі 1/4 фіналу та 1/2 фіналу заплановано на 2 березня та 20 квітня 2022 року відповідно.

Володар трофею визначиться 11 травня 2022 року.