Атлетіко Мінейро – чемпіон Бразилії

“Атлетіко Мінейро” обіграв у гостях “Баїю” (3:2) і за 2 тури до фінішу чемпіонату став чемпіоном Бразилії, виявившись недосяжним для опонентів.Вперше за півстоліття. Атлетіко Мінейро – чемпіон Бразилії

Зазначимо, що команда з Белу-Орізонті виграла медалі вдруге у своїй історії та вперше з 1971 року.

Цікаво, що зараз за “Атлетіко Мінейро” виступає екс-форвард “Атлетіко Мадрид” та “Челсі” Дієго Коста.

🐔 Torcemos contra o vento, lutamos contra o tempo e vencemos para a eternidade!

Domingo é dia de levar aquela foto da pessoa amada que não pôde viver este momento entre nós, mas estará presente de alma!

O GALO É CAMPEÃO BRASILEIRO!

🏆🏆 #BicaBiCAMpeão pic.twitter.com/NjVuTakw8R

— Atlético 😷 (@Atletico) December 2, 2021

В цілому, клуб є одним із двох грандів свого штату (поряд із “Крузейро”) та одним із традиційно найсильніших футбольних клубів Бразилії. “Атлетіко” – співзасновник Клубу Тринадцяти, організації найпопулярніших та титулованих клубів Бразилії. Володар Кубка Лібертадорес 2013 року.