В Брюховичах виникла пожежа у римо-католицькому храмі святої Терези від Дитяти Ісуса РКЦ

В п’ятницю, 3 грудня, в Брюховичах, що неподалік від Львова, спалахнула пожежа. За повідомленням, загорівся римо-католицький храм святої Терези від Дитяти Ісуса РКЦ, розташований на вулиці Потічок,6.

Про це повідомляє «Варта 1».

Так, на місце пригоди одразу викликали рятувальників ДСНС.

За словами очевидців, густий чорний дим навис над будівлею костелу.

Варто зазначити, що храм освятили його зовсім нещодавно, і за попередньою інформацією, там ще можуть тривати будівельні роботи.

Так, 21 червня 2014 року архієпископ Мечислав Мокшицький освятив хрест і територію, на якій спорудили парафіяльний мурований костел. 15 березня 2016 року розпочалось будівництво храму, а 13 квітня 2019 року архієпископ Мокшицький освятив його, хоча будівельні там ще продовжуються.

Згодом ситуацію прокоментували у ДСНС Львівщини. За словами речника головного управління ДСНС Львівської області, Ігоря Куруса, зайнявся не костел, а храм, розташований неподалік – на території римо-католицької Духовної Семінарії Святого Духа.

«Ми отримали повідомлення про пожежу у церкву у Брюховичах, на вулиці Львівській. За підвищеним номером виклику туди вирушили наші підрозділи. Зараз там сильне задимлення, рятувальники працюють в апаратах. Всі сили спрямовані на ліквідації займання», – повідомив Ігор Курус.