Київських баранів помістили в зоопарк

До зоопарку Києва доставили п’ятьох баранів, яких кинули протестувальники після акції біля будівлі столичної держадміністрації.

Про це повідомляє Сегодня у п’ятницю, 3 грудня.У Києві барани після акції протесту потрапили до зоопарку

“Ми забрали овець і баранів із двору КМДА. Там вони забилися в кут і тремтіли від страху, мали непривабливий вигляд. Було прийнято рішення забрати їх до зоопарку, оскільки на Хрещатику баранам не місце. Багато хто навіть писав, що тварини підуть на шашлик. Це не так. Барани та вівці перебувають у нас на карантині”, – розповів гендиректор Київського зоопарку Кирило Трантін.

У групі п’ять тварин – дві овечки та три барани. Це звичайні безпородні тварини. Вони без чипів – нічийні.

Коли вівці потрапили до зоопарку, їх годували лише сіном, щоб уникнути ускладнень для кишечника. Дехто навіть боявся заходити під критий вольєр. Але зараз їх уже годують повноцінним кормом.

Барани та вівці їдять з дуже великим апетитом, вже освоїлися і проявляють активність. Копитним були зроблені аналізи. У тварин виявили глисти, а у двох особин кульгавість – у них неправильно розрослися копита, їх їм ніхто не чистив. Копитні трохи виснажені, а так все в межах норми. Повне обстеження ще попереду”, – розповів заввідділом ветеринарної медицини Київського зоопарку Віталій Кобилінський.

Щоб не плутати тварин, їх пронумерували. На боках вивели крейдою цифри – 1, 2, 3, 4, 5.

Подальша доля тварин вирішуватиметься з часом, але на карантині в Київському зоопарку вони пробудуть щонайменше один місяць.

“Після закінчення терміну карантину вони залишаться жити у нас, на території дитячого контактного зоопарку”, – зазначив Трантін.