На Донбасі бойовики розмістили багато військової техніки з порушенням Мінських угод – ОБСЄ

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей 81 одиницю військової техніки збройних формувань РФ, яка розміщена з порушенням Мінських домовленостей.

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Так, у зоні дій так званого “2 армійського корпусу” ЗФ РФ, в районі Мирного, поза межами визначених місць зберігання виявлені: танки невизначеного типу – 15 одиниць; артилерія невизначеного типу – 28 одиниць; бойові броньовані машини – 37 одиниць.

В зоні дій так званого “1 армійського корпусу” ЗФ РФ з порушенням ліній відведення поблизу населеного пункту Набережне було виявлено 82 мм міномет 2Б14 “Поднос”.

Зазначається, що робота СММ ОБСЄ на тимчасово окупованих територіях супроводжувалась перешкодами з боку збройних формувань Російської Федерації.

Зокрема, на блокпосту поблизу Донецька представники збройних формувань РФ, пославшись на “міркування безпеки”, заборонили проїзд патрулям СММ ОБСЄ, які мали намір з’ясувати наявність жертв серед цивільного населення.

“Зафіксовані порушення з боку ЗФ РФ свідчать про ведення ними активних заходів бойової підготовки задля створення передумов для подальшої ескалації напруження на лінії зіткнення”, – наголошують у штабі ООС.