У Парижі затримали 48 осіб на акціях проти Еріка Земмура, який балотується в президенти

Французька поліція затримала 48 маніфестантів, які протестували в Парижі і його передмісті Вільпенте проти журналіста Еріка Земмура, який балотується в президенти Франції.

Про це повідомили в неділю в Паризькій префектурі.

Крім затримання демонстрантів, як вказали в префектурі, сили правопорядку виписали 46 штрафів за “порушення периметра безпеки на акції протесту”. Територія виставкового комплексу у Вільпенті, де проходить перший передвиборний мітинг Земмура, взята з самого ранку під посилену охорону.

Раніше телеканал BFM з посиланням на джерело в поліції повідомляв про 30 затриманих у передмісті столиці. За інформацією телеканалу, затримані є представниками лівих організацій. Мітинг зібрав близько 19 тис.прихильників Земмура.

Одночасно в Парижі проходить ще одна маніфестація, організована противниками Земмура. Як повідомили в столичній поліції, демонстрація, в якій беруть участь кілька сотень людей, проходить мирно, ніяких інцидентів до теперішнього моменту відзначено не було.

Радикальний журналіст правих поглядів Ерік Земмур оголосив у вівторок про намір балотуватися на пост президента Франції в якості незалежного кандидата. У своєму виступі він заявив про намір обмежити потік мігрантів в країну і “повернути Францію французам”. Земмур пообіцяв провести реіндустріалізацію країни і скоротити безробіття.

Список претендентів на пост глави держави постійно поповнюється і вже включає більше чотирьох десятків імен, в нього входять кандидати від політичних партій і самовисуванці. Вибори у Франції пройдуть у два тури 10 і 24 квітня 2022 року.