Розвідка: РФ стягує додаткову артилерію й танки до лінії зіткнення

У Головному управлінні розвідки Міноборони заявили, що російські окупаційні війська стягують додаткову артилерію й танки до лінії зіткнення.

Про це йдеться у повідомлення ГУР МОУ у Facebook.

“Росія продовжує заходи з недопущення стабілізації ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил. З цією метою командування оперативного угруповання російських окупаційних військ посилює підрозділи поблизу лінії зіткнення на окремих напрямках додатковими 122-мм самохідними артилерійськими установками, танками та бойовими машинами піхоти з порушенням домовленостей про відведення важкого озброєння”, – йдеться у повідомленні.

Водночас, за даними розвідки, на передових позиціях противник збільшив кількість снайперських пар у готовності до нанесення втрат особовому складу Об’єднаних сил, знищення елементів відеоспостереження та провокування вогню у відповідь.

“Зі снайперами з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК, які не залучені до виконання бойових завдань, проводяться тренувальні збори під керівництвом кадрових військовослужбовців ЗС РФ”, – додали у ГУР.