В ОП заявили, що тон переговорів Путіна і Байдена був на користь України

Тональність заяв під час переговорів президентів США і РФ Джозефа Байдена і Володимира Путіна була на користь України.

Таку думку у вівторок висловив радник голови офісу президента України Михайло Подоляк.

“Тональність заяв і базових позицій американської сторони однозначно на користь суверенітету і територіальної цілісності України. Очікуємо, що результатом діалогу буде посилення дипломатичної активності для надійної деескалації в нашому регіоні”,-сказав Подоляк в коментарі агентству РБК-Україна.

За його словами, “переговори Байдена і Путіна – частина широкого діалогу, розпочатого ще півроку тому і не зводиться тільки до однієї або декількох розмов на вищому рівні”. Подоляк зазначив, що між контактами на рівні лідерів США і Росії ще більше контактів на робочому рівні за різними напрямками, а також є контакти американського президента з союзниками і партнерами для вироблення спільної позиції.

Радник глави офісу вважає, що поки говорити про підсумки переговорів Байдена і Путіна коректно тільки по відношенню до діалогу в цілому, а не до однієї розмови зокрема. При цьому він зазначив, що факт наявності діалогу вже “дозволяє краще контролювати ситуацію і збільшувати прозорість процесів в Україні”.