“Ліверпуль” переграв “Мілан”, “россонери” вилетіли з Ліги чемпіонів

У ніч із 7 на 8 грудня на стадіоні Сан-Сіро (Джузеппе Меацца)» у Мілані в рамках 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів сезону-2021/2022 «Мілан» приймав «Ліверпуль». Гості здобули перемогу – 2:1.

На 29-й хвилині відзначився захисник Мілана Фікайо Томорі. На 36-й хвилині гол у ворота господарів забив нападник Мохамед Салах.

На 55-й хвилині результативного удару завдав форвард «Ліверпуля» Дивок Орігі, результативну передачу зробив Алекс Окслейд-Чемберлен.

Зустріч обслуговувала нідерландська бригада арбітрів, яку очолював Данні Маккелі. Йому допомагали асистенти Хессел Стегстра та Ян де Вріс. Резервний рефері – Денніс Хіглер.

Після шести турів у груповому етапі ЛЧ сезону-2021/2022 “Ліверпуль” розташовується на 1-му місці в групі B з 18 очками в активі. Підопічні Юргена Клоппа забезпечили собі участь у плей-офф турніру. «Мілан» за шість матчів набрав 4 очки, команда на 4-му місці у групі та залишає турнір.