“Атлетіко” обіграв “Порту” у матчі з трьома видаленнями і вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів

У матчі 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА “Порту” приймав “Атлетіко”. Зустріч відбулася на стадіоні «Драгау» у Порту (Португалія) та завершилася перемогою гостей з рахунком 3:1.

На 50-й хвилині зустрічі рахунок відкрив нападник “Атлетіко” Антуан Грізманн. На 67-й хвилині головний арбітр показав червону картку півзахиснику мадридського клубу Яннік Карраско, після чого гості залишились у меншості. Через 3 хвилини захисник “Порту” Венделл був вилучений з поля, а склади команд зрівнялися. На 75-й хвилині відбулося друге вилучення у складі «Порту» — червону картку отримав голкіпер Агустін Маркесін, який перебував на лаві запасних. Наприкінці зустрічі голи забили футболісти «Атлетіко» Анхель Корреа та Родріго Де Пауль. У компенсований час гри хавбек “Порту” Сержіу Олівейра успішно реалізував пенальті.

“Атлетіко” набрав 7 очок, посів 2-е місце у групі В і вийшов до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. “Порту” (5) продовжить виступ у Лізі Європи.