“Реал” впевнено обіграв “Інтер” і посів перше місце у групі Ліги чемпіонів

У ніч із 7 на 8 грудня на стадіоні «Сантьяго Бернабеу» у Мадриді у рамках 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів сезону-2021/2022 «Реал» приймав «Інтер». Господарі здобули перемогу – 2:0.

На 17-й хвилині відзначився півзахисник вершкових Тоні Кроос, йому асистував Родріго. На 64-й хвилині півзахисник “Інтера” Ніколо Барелла отримав червону картку. Таким чином, гравець пропустить перший матч своєї команди у плей-офф Ліги чемпіонів.

На 79-й хвилині гол забив півзахисник “Реала” Марко Асенсіо.

Обслуговувала зустріч німецька бригада арбітрів, яку очолював Фелікс Бріх. Йому допомагали помічники Марк Борш і Штефан Лупп. Резервний рефері – Даніель Шлагер.

Після шести турів у груповому етапі ЛЧ сезону-2021/2022 “Реал” розташовується на 1-му місці в групі D з 15 очками в активі. “Інтер” за шість матчів набрав 10 очок, команда знаходиться на другому місці у квартеті. Обидва клуби забезпечили собі участь у плей-офф турніру.