«Боруссія» здебільшого розгромила «Бешикташ» і вийшла у плей-офф Ліги Європи

Завершився матч шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів, у якому “Борусія” на своєму полі приймала “Бешикташ”. Зустріч завершилася перемогою господарів із рахунком 5:0.

Рахунок у матчі відкрив на 29-й хвилині Доніелл Мален. На 47-й хвилині Марко Ройс реалізував пенальті. У другому таймі Марко Ройс забив третій гол господарів, оформивши дубль. Потім у складі дортмундського клубу двома забитими м’ячами відзначився норвезький нападник Ерлінг Холанд. Варто скасувати, що на 43-й хвилині захисника «Бешикташа» Велінтона було вилучено з поля.

Після шести ігор Аякс очолює турнірну таблицю групи C, маючи у своєму активі 18 очок. Турецький «Бешикташ» не набрав жодного очка і замикає квартет, до якого також входять дортмундська «Борусія» (9) та «Спортінг» (9).