«Бенфіка» обіграла київське «Динамо» та вийшла до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з другого місця

У матчі 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2021/2022 “Бенфіка” приймала київське “Динамо”.

Зустріч відбулася на стадіоні «Да Луш» у Лісабоні (Португалія) та завершилася перемогою господарів з рахунком 2:0.

На 16-й хвилині зустрічі рахунок відкрив нападник “Бенфіки” Роман Яремчук. Результативну передачу віддав півзахисник Лісабонського клубу Жоау Маріу. Через 6 хвилин захисник “Бенфіки” Мораєс Жілберто встановив підсумковий рахунок зустрічі.

«Бенфіка» набрала 8 очок і вийшла до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА з другої мрії у групі Є. Київське «Динамо» завершило виступ у єврокубках у нинішньому сезоні. З першого місця у групі Е у плей-офф вийшла мюнхенська «Баварія». “Барселона” (7) виступить у Лізі Європи.