«Барселона» розгромно програла «Баварії» та вилетіла з Ліги чемпіонів

У матчі 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2021/2022 “Баварія” приймала “Барселону”. Зустріч відбулася на стадіоні «Альянц-Арена» у Мюнхені (Німеччина) та завершилася перемогою господарів з рахунком 3:0.

На 34-й хвилині зустрічі рахунок відкрив нападник “Баварії” Томас Мюллер. Результативну передачу віддав форвард мюнхенської команди Роберт Левандовський. На 43-й хвилині нападник Лерой Зане зміцнив перевагу господарів у рахунку. На 62-й хвилині до розгромного рахунок довів півзахисник “Баварії” Джамал Мусіала.

Мюнхенська «Баварія» набрала 18 очок і вийшла до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА з першого місця у групі Є. «Барселона» (7) завершила груповий етап на 3-му місці та продовжить виступ у Лізі Європи УЄФА.